Minust

Lühikokkuvõte

Kui oli aeg otsustada, kelleks ma tahan päriselt saada siis oli minu ainuke reaalne idee, et rühmatreeneriks, kuna selles elukutses on olemas muusika, esinemine, õpetamine – kõik need asjad olengi kokku mina.

Nii irooniline on lihtsalt, et ma olen väga häbelik tegelikult. 2009. aastal õnnestus mul ellu viia oma peamine unistus, milleks oli anda välja muusikaalbum. Aastal 2010 viis elu mind edasi juba teleekraanile, kus sain erinevaid värvikaid kogemusi. Olen väga seiklushimuline ja üldiselt võtan vastu, mis elul pakkuda on, sest elame ainult ühe korra!

Hetkel on minu suurimaks eesmärgiks leida tasakaal tervislikkes eluviisides ja seda siis jagada ka teiega. Olen väga sportlik ja üritan käesoleval ajal õppida ka rühmatreeneriks, kuid pole veel sinnani täielikult jõudnud.

Olen alati olnud suur maiustaja ja emotsionaalne söödik. Minu puhul ei eksisteeri piire mitte kuskil ja sellega võib endale väga palju kahju teha! Kuna olen ka varem paaril korral olnud kimpus kehakaaluga siis seda seljatades on minult palju abi küsitud selles vallas ja tänu sellele olen veelgi kindlam endas, et mulle meeldib, kui ma saan teisi aidata. Mis puutub aitamisse siis loomade aitamine on veel üks asi, millega tahaksin tegeleda.

Siin blogis räägingi enda elust, abielust, oma perest, ilust, tervisest, toidust, trennidest, teekonnast treeneriks saamiseni (ei tea veel ,kas õnnestub) ehk siis tegelikult KÕIGEST! Kõike seda üritan edasi anda Teile võimalikult ehedalt ja loodetavasti saan aidata teisi, seeläbi aidates ennast!

Ootan blogi kohta tagasisidet, arvamusi & koostööpakkumisi


Kirjuta mulle, kui sul on muresid või rõõme, mida sooviksid jagada. Kirjuta mulle, kui sa tunned huvi, et kuidas ise olla parem inimene ja soovid aidata neid, kes iseennast aidata ei suuda. Kirjuta mulle, kui vajad lihtsalt nõu aga ei oska kelleltki küsida. Kirjuta mulle, kui sa sooviksid teha koostööd minuga!

Allolevale nupule klikates jõuad lehele kust saad mulle otse kirjutada - samuti proovisin seal ära vastata populaarsematele muredele/küsimustele, mis ehk ei vaja eraldi vastamist.

Võta ühendust